Zamknij [X]

Mistrzostwa Województwa w Karate Tadycyjnym

2018-12-05 08:28:24, Maciej Kowalczyk

W sobotę pierwszego grudnia, w sali SP nr 19 przy ulicy Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dzieci i Młodzików w Karate Tradycyjnym.

Organizatorem imprezy był Kujawsko-Pomorski Związek Karate Tradycyjnego Włocławski Klub Karate Tradycyjnego. W zawodach wystartowało 151 zawodników z następujących klubów:

- Włocławski Klub Karate Tradycyjnego,
- Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek,
- Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek,
- Klub Karate Tradycyjnego Kowal,
- Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski,
- Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń.

Wyniki:

ur. 2011 i później

Dziewczęta 9-7 kyu

1. Karolina Kwarcińska – KKT Kowal
2. Helena Seklecka – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Aniela Kolanowska  – Włocławski KKT
3. Lena Sołtysińska – Instytut KT Włocławek

Chłopcy 9-7 kyu

1. Kacper Kułakowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Szymon Klimczak  – Instytut KT Włocławek
3. Filip Andrzejewski  – Instytut KT Włocławek
3. Patryk Nyklewicz  – Akademia Zdrowia i KT Włocławek


ur. 2009-2010

Dziewczęta 9-7 kyu

1. Julia Popławska – Włocławski KKT
2. Nadia Martyka – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Maja Paliwoda – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Natasza Turska – Włocławski KKT

Dziewczęta 6-4 kyu

1. Zofia Antonowicz  – KKT KUMADE Toruń
2. Maja Lewandowska – Włocławski KKT
3. Gabriela Jędrusiak – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Nadia Szcześniewska – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

Chłopcy 9-7 kyu

1. Jakub Okrój – Włocławski KKT
2. Remigiusz Winiecki – Włocławski KKT
3. Hubert Andrzejewski – Włocławski KKT
3. Jakub Orczyk – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

Chłopcy 6-4 kyu

1. Julian Grabowski – KKT KUMADE Toruń
2. Jakub Wołoszyn – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Mateusz Parnicki – Instytut KT Włocławek
3. Nikodem Ręklewski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

 ur. 2007-2008

Dziewczęta 9-7 kyu

1. Emilia Rutka  – KKT KUMADE Toruń
2. Julia Skalska – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Alicja Świątek – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Zuzanna Królikiewicz – KKT KUMADE Toruń

Dziewczęta 6-4 kyu

1. Ewa Ochman – KKT KUMADE Toruń
2. Amelia Ujazdowska – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Oliwia Kucińska – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Wiktoria Górska – Włocławski KKT

Chłopcy 9-7 kyu

1. Aleksander Wawrzyniak – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Stanisław Myszkowski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Kacper Piasta – Włocławski KKT
3. Michał Michalski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

Chłopcy 6-4 kyu

1. Michał Rykaczewski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Adam Duklas – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Patryk Dolatowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Szymon Koprowski – Włocławski KKT

ur. 2005-2006

Dziewczęta 6-4 kyu

1. Weronika Rudzińska – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Wiktoria Suwała – KKT Kowal
3. Amelia Ochocińska – Instytut KT Włocławek
3. Zofia Goździk – Akademia Zdrowia i KT Włocławek

Dziewczęta 3-1 kyu

1. Julia Och – Instytut KT Włocławek
2. Zofia Liberacka – KKT KUMADE Toruń
2. Adrianna Skibińska – Instytut KT Włocławek
3. Daria Kraszkiewicz  – KKT KUMADE Toruń

Chłopcy 9-7 kyu

1. Aleks Janiak – Włocławski KKT
2. Michał Bernyś – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Damian Szwed – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Mikołaj Chęcki – Akademia Zdrowia i KT Włocławek

Chłopcy 6-4 kyu

1. Mateusz Kułakowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Mikołaj Kozowicz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Jan Balewski – KKT KUMADE Toruń
3. Gabriel Masłowski – Włocławski KKT

Chłopcy 3-1 kyu

1. Adam Kolasiński – Instytut KT Włocławek
2. Olaf Wiliński – Instytut KT Włocławek
3. Szymon Zawitowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Filip Staniszewski – Instytut KT Włocławek


(Inf. - Kujawsko-Pomorski Związek Karate Tradycyjnego)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz