Zamknij [X]

Damian Chełminiak żegna się z MPK

2018-11-30 15:24:24, Maciej Kowalczyk

Damian Chełminiak, radny minionej kadencji żegna się z włocławskim Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym, gdzie pracował przez ostatnie dwa lata. Były radny zostanie zastępcą burmistrza Brześcia Kujawskiego.

O zmianie poinformował dzisiaj przesyłając do lokalnych redakcji oświadczenie. Dziękuje w nim za dotychczasową, ośmioletnią współpracę , kiedy pełnił obowiązki radnego. Pomimo tego, że w minionych wyborach nie dostał się do Rady Miasta, nie żegna się z samorządem. W Brześciu, jako zastępca Tomasza Chymkowskiego ma zamiar kontynuować rozwój gminy:

Wierzę, że wspólnie z panem Burmistrzem nie tylko będziemy dalej rozwijać Brzeską Strefę Gospodarczą, ale także Wieniec, Wieniec Zdrój, Brzezie czy Falbórz (…) - czytamy w oświadczeniu.

Damian Chełminiak radnym został w 2010 roku, piastował mandat do tegorocznych wyborów. Od dwóch lat pracował w MPK. Jest magistrem dziennikarstwa i Public Relations Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Komentarze (2)


Oksza (2018-12-01 08:04:23) Zgłoś do moderacji
No proszę kolejny fachowiec na kluczowym stanowisku.W MPK bajzel a tu masz ci, awans w nagrodę.Tak to jest, po wyborach trzeba poupychać na stanowiska kolesiów i rodzinę. Kolejne pięć lat dobrze się obłowić a potem się zobaczy. To dotyczy również Włocławka, teraz jest ruch jak w jakim ulu, obsadzamy się szybciutko na dobrych stołkach, potem będą święta ludzie będą zajęci. Zima to też okres względnego spokoju. I tak kolejne pięć latek zleci. Czyli degradacji Włocławka ciąg dalszy. BRAWO WYBORCY TO TAKŻE WASZA ZASŁUGA.
Bus Driver (2018-12-04 22:50:44) Zgłoś do moderacji
Szanowny Pan dyr w mpk zatrudnia tylko tych co chce i tych co nie powinien a ludziom doświadczonym którym na pracy zależy olewa nie traktuje poważnie i odsyła z kwitkiem i to jest dyrektor zenada nie dyrektor! Ludzi na kierowcow potrzeba teraz jak na lekarstwo wszędzie a ludzie którzy chcą pracować i im zależy to są przez Pana dyr odsylani z kwitkiem a pan prezes i pani kierowniczka nie mają nic do powiedzenia brak slow!

Dodaj swój komentarz