Mała rzecz a cieszy... W teatrze

2018-11-08 16:41:00, Maciej Kowalczyk


kiedy 2018-11-19 | 19:00 gdzie Teatr Impresaryjny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na spektakl, który na co dzień prezentowany jest na deskach warszawskiego Teatru IMKA Tomasza Karolaka pt: Mała rzecz a cieszy.

Susan Love dobiega pięćdziesiątki (tzw. „nowej trzydziestki”), lubi dobrą muzykę i czarno białe filmy. Pracuje w angielskim sklepie charytatywnym, miejscu szczególnym, w którym każda oddana rzecz ma swoją historię i jest sprzedawana na cele charytatywne. Mąż odszedł do innej, nastoletnia córka się buntuje. Drugiej połówki szuka więc podczas express randek.

Frazer - współpracownik Susan, zawsze gotowego jej wysłuchać, choć on sam bywa skryty. Sklep urządza z miłością. Marzy o projektowaniu kostiumów filmowych.

Marjorie. Elegancka, energiczna dama z nieco lepszych sfer. Szefowa Susan i Frazera, która potrafi dostarczyć im emocji nawet wypiekanymi przez siebie babeczkami.

Dawid mieszka niedaleko sklepu charytatywnego, właściwie po sąsiedzku. Pewnego dnia po raz pierwszy przekracza jego próg, nie spodziewając się, jak to pozornie mało znaczące wydarzenie wpłynie na przyszłość…

To właśnie bohaterowie spektaklu "Mała rzecz a cieszy". Pełnej czaru, angielskiego humoru i wdzięku opowieści o poszukiwaniu szczęścia, które czasem jest bliżej niż nam się wydaje.

Mała rzecz a cieszy… na desach Teatru Impresaryjnego 19 listopada, godz. 19.00. Ceny biletów: 70 zł, 60 zł, 50 zł, 40 zł.

Autor: Liz Lochhead
Przekład: Klaudyna Rozhin, Reżyseria: Piotr Jędrzejas,
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska,
Ruch sceniczny: Katarzyna Anna Małachowska,
Występują: Maja Berełkowska, Olga Sawicka, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza,

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz