Bieg Niepodległych w Brzeziu. Zdjęcia

2018-11-07 08:42:54, Maciej Kowalczyk

Miłośnicy biegania zorganizowali w minioną niedzielę (4 listopada) Bieg Niepodległych, a do całej akcji zaangażowali młodzież dwóch rodzinnych placówek opiekuńczo-wychowawczych Jaś i Małgosia.

Pomysł powstał za sprawą dyrektora Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Lubieniu Kujawskim, który sam zresztą pasjonuje się bieganiem. Do realizacji tego wyjątkowego biegu w Brzeziu zaangażował ponadto włocławskich biegaczy, którzy z przyjemnością wsparli akcję, dzięki czemu oprócz licznej grupy uczestników przygotowano również pakiety startowe dla zawodników oraz medale.

Organizacja biegu odbyła się w sposób spontaniczny ale jak się okazało, wyjątkowo skuteczny. Do wydarzenia na Facebooku zaczęło dołączać coraz więcej chętnych, którzy chcieli nie tylko uczestniczyć w spotkaniu ale również zaoferowali pomoc.

Oczywiście głównymi bohaterami wydarzenia były dzieciaki, dla których było to coś nowego. Dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu uczestników Biegu Niepodległych zrealizowano wyjątkowo udane przedsięwzięcie, które być może zaszczepiło bieganie tym młodym i starszym.

Poniżej publikujemy zdjęcia z wydarzenia.

(fot. nadesłane)

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz