Zamknij X

Transport i infrastruktura tematem konferencji PiS

2018-10-19 09:24:39, Maciej Kowalczyk

Plac zabaw przy przedszkolu numer 35 i kwestia związana z likwidacją połączeń w ramach transportu zbiorowego, to tematy wczorajszej konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Chmielewski i Natalia Krzyżanowska  wspominali o walce o plac zabaw, jaki finalnie powstał przy placówce położonej na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Jak przypomniał kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta stał o się to na skutek interwencji rodziców i wniosku radnych Prawa i Sprawiedliwości. 

Anna Gembicka, kandydatka do Sejmiku Województwa mówiła o tym, jak często podczas kampanii samorządowej kandydaci Zjednoczonej Prawicy spotykali się z pytaniami ze strony mieszkańców o likwidowane połączenia autobusowe, czy kolejowe. Kandydatka zapowiada walkę o zwiększenie liczby połączeń przewozów regionalnych na trasie Toruń - Włocławek - Kutno, oraz modrnizację istniejących przystanków autobusowych i kolejowych. Kolejną kwestią poruszaną podczas konferencji było przywrócenie likwidowanych przez Kujawsko Pomorski Transport Samochodowy połączeń lokalnych.

Więcej w materiale wideo:

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz