Kolejne zawody i kolejne puchary zawodników Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin .

2018-10-09 17:39:38, Maciej Kowalczyk

Podczas VII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów , który odbył się w minioną sobotę, miejsca na podium zajęli zawodnicy z Włocławka.

W zawodach, w Ciechanowie, pierwsze miejsce wywalczyła Blanka Głąb, która startowała w kategorii kumite kadetek do 55 kg a Miłosz Łącki wywalczył trzecie miejsce w kumite kadetów do 50 kg.

Włocławski Klub Karate Kyokushin reprezentowali również : Angelika Głąb, Kevin Orenkiewicz , Natasza Szychulska i Nikodem Kucharuk.
W turnieju zorganizowanym przez Ciechanowski Klub Karate Kyokushin i Mazowiecki Klub Karate Kyokushin wzięło udział 223 zawodników z 23 ośrodków z Polski.