Zamknij [X]

Zbiórka odpadów - pozbądź się zbędnych mebli!

2018-10-02 09:43:08, Maciej Kowalczyk

Prezydent Marek Wojtkowski, wraz z PGK Saniko organizuje dla mieszkańców "zbiórkę odpadów problemowych". Wszyscy, którzy kłopoczą się co zrobić z niepotrzebnymi meblami, czy sprzętem elektronicznym, mogą pozbyć się ich bezproblemowo. Jak i gdzie? Przeczytajcie koniecznie.

PGK „Saniko” informuje, iż w październiku br. odbędzie się odbiór odpadów problemowych na poszczególnych osiedlach miasta sprzed posesji zamieszkałych:

Odbiór odpadów odbędzie się w wyznaczonych terminach i godzinach na poszczególnych osiedlach:

1. 6 października, w godzinach od 6.00 do 15.00 - osiedle ŚRÓDMIEŚCIE,

2. 13 października, w godzinach od 6.00 do 15.00 - osiedle POŁUDNIE,

3. 20 października, w godzinach od 6.00 do 15.00 - osiedla ZAZAMCZE I ZACHÓD, KAZIEMIERZA WILEKIEGO oraz WSCHÓD RYBNICA,

4. 27 października, w godzinach od 6.00 do 15.00- osiedle MICHELIN i ZAWIŚLE.

Akcja jest organizowana tylko na terenie Miasta Włocławek, dla Mieszkańców Włocławka.

Mieszkańcy poszczególnych osiedli zobowiązani są do wystawienia przed swoją posesją mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego najpóźniej dzień przed planowanym odbiorem, zgodnie z podanym harmonogramem.

Mieszkańcy domków jednorodzinnych odpady te muszą wystawić bezpośrednio przed swoją posesję. Natomiast mieszkańcy nieruchomości w zabudowie wielolokalowej zobowiązani są do wystawienia wielkogabarytów w miejscu gdzie odbywają się zbiórki odpadów komunalnych przy tzw. pergolach.

Mieszkańcy Włocławka mają możliwość przywiezienia takich odpadów i pozostawienia ich w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych , przy naszej siedzibie - ul. Komunalna 4 we Włocławku.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00 oraz w sobotę od godziny 9.00 do 16.00

(Źródło: inf. prasowa PGK Saniko)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz