Skorzystaj z porad eksperta ZUS

2018-09-24 10:46:01, Maciej Kowalczyk

Inspektorat ZUS we Włocławku zaprasza na Drzwi otwarte - Pomoc w spłacie zadłużenia wobec ZUS. W trakcie indywidualnych konsultacji pracownik ZUS wskaże korzyści wynikających z zawarcia z Zakładem umowy o odroczeniu terminu płatności lub rozłożeniu należności z tytułu składek na raty.

Ponadto zainteresowani dowiedzą się:

Co podlega rozłożeniu na raty?
Co daje rozłożenie zadłużenia na raty?
Co powinien zawierać wniosek o rozłożenie zadłużenia na raty?
Jakie dokumenty powinny być dołączone do wniosku?
Jak złożyć wniosek?
Co zrobić, gdy w trakcie realizacji umowy zmianie ulegnie sytuacja finansowa?

Drzwi otwarte odbędą się 26 września w godz. 10:00 - 14:00, w siedzibie Inspektoratu, ul. Płocka 167.

Z kolei 27 września o godz. 12:00 odbędzie się dyżur pracownika ZUS w Stowarzyszeniu Księgowych Oddziału Okręgowego we Włocławku. Osoby zainteresowane będą mogły zasięgnąć informacji w sprawach dotyczących „ulgi na start”, e-składki czy elektronicznych zwolnień lekarskich. Eksperci ZUS udzielą również porad w sprawach emerytalno-rentowych, zasiłkowych czy dotyczących podlegania ubezpieczeniom społecznym.

27 i 28 września będzie można również skorzystać z bezpłatnego szkolenia nt. obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich. Szkolenie dla lekarzy zaplanowano na 27 września, natomiast szkolenie dla pracodawców, pracowników kadr i płac na 28 września. Szkolenia odbędą się o godz. 10:00 w siedzibie Inspektoratu, ul Płocka 167, sala 104. Na szkolenie nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

(inf. prasowa ZUS)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz