Teatr Skene zaprasza na casting

2018-09-05 13:18:06, Maciej Kowalczyk

Casting odbędzie się 13 września, w sali Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego, przy ulicy Wojska Polskiego. Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze sceną zapraszamy o 17:00.

Casting skierowany jest do wszystkich chętnych w wieku od 8 do 16 lat. Młodzi aktorzy będą mieli okazję wziąć udział w tworzeniu nowego przedstawienia Teatru Skene - "Babcocha". Spektaklu opartego na motywach książki Justyny Bednarek, opowiadającej historię dobrotliwej czarownicy Babcochy, odmieniającej życie mieszkańców mocno zacofanej wsi Grajdołek.

Jeśli chcesz przeżyć teatralną przygodę, masz dobrą dykcję i pamięć, poczucie rytmu i nie stresują Cię występy przed publicznością przyjdź w czwartek, 13 września 2018 r. o godz. 17.00 do włocławskiego Teatru i spróbuj swoich sił… - zachęcają organizatorzy -Kto wie, może to Ty znajdziesz się w obsadzie wesołego i kolorowego najnowszego przedstawienia Teatru „Skene” i zagrasz jedną z ról…. Może od tego castingu zacznie się Twoja sceniczna, teatralna kariera…

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz