Antałek 2018 - regaty już za tydzień

2018-08-17 08:40:28, Maciej Kowalczyk

Tradycyjnie, na zwycięzce tych regat czeka antałek wina, słusznej jakości, do podziału pomiędzy wszystkich uczestników regat i gości. Nagroda więc niekonwencjonalna, ale integracja uczestników - najważniejsza. Tegoroczny Antałek startuje w sobotę 25 sierpnia.

Celem tej imprezy jest promowanie Zalewu Włocławskiego, jako miejsca, z olbrzymim potencjałem turystycznym i rekreacyjnym. Miejsca, które może i powinno przyciągać wodniaków nie tylko z regionu. Nie tylko jednak. Cykliczna impreza jest znakomitą okazją do integracji wodnej braci z Włocławka, Płocka i okolic.

Regaty w tym roku rozpoczną się o 12:30, a ich zakończenie przewidziano na późne popołudnie, choć jachty wrócą do mariny wcześniej. Od 15:30 bowiem, organizatorzy zapraszają na zabawę integracyjną. Dla zawodników i gości grać będą zespoły: "Stypendysci ZUS" i "Crystal Band".

Aby wystartować w zawodach uczestnicy muszą opłacić wpisowe (25 złotych), a jacht musi posiadać widoczne znaki identyfikacyjne oraz odpowiednią ilość sprzętu ratunkowego. 

Sternicy chcący wystartować w regatach, mogą dokonywać wstępnych zgłoszeń: e-mail biuro@yca.pl lub w Bosmanacie Mariny Zarzeczewo 54 255 02 55 Wszystkie jachty będące w dyspozycji YCA są zarezerwowane dla uczestników regat od godz. 10:00 w dniu regat.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz