Zostań kim chcesz! Miejsc brak, ale...

2018-08-14 15:21:27, Maciej Kowalczyk

Warsztaty wakacyjnego cyklu, organizowane w CK Browar B. cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że tuż po pierwszym spotkaniu w Centrum Kultury, na stronie internetowej Browaru pojawiła się informacja: BRAK WOLNYCH MIEJSC. Nie oznacza to jednak, że wasze pociechy nie mają szans na udział w zajęciach.

Według informacji, jaką otrzymaliśmy w Centrum, co prawda rzeczywiście, w tej chwili każde ze spotkań wakacyjnego cyklu jest już "obłożone", ale często zdarza się sytuacja, że uczestnicy, z różnych przyczyn, rezygują z uczestnictwa. Dlatego też, jeśli chcecie, by wasze dzieci wzięły udział w tej imprezie - po prostu sprawdzajcie telefonicznie ewentualne "wakaty". Numer telefonu znajdziecie tutaj.

To, że warto sprawdzać, bo zabawa w cyklu "Zostań kim chcesz!" jest przednia, udowodnimy w najprostszy sposób - filmem. Byliśmy w Browarze podczas pierwszego spotkania - "Zostań budowniczym!". Przy okazji obiecujemy, że po obejrzeniu filmu, każdy z was może stać się Spidermanem. To naprawdę łatwe:

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz