Budżet Obywatelski 2019 - promuj swoją propozycję

2018-08-14 10:28:10, Maciej Kowalczyk

Jak? Nagraj indywidualny spot promujący zgłoszony projekt - zachęca włocławski ratusz. Zainteresowani taką formą promocji swojego projektu, mogą zgłaszać się telefonicznie.

W związku ze zbliżającym się etapem głosowania na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego Włocławka, Urząd Miasta zachęca wszystkich projektodawców do udziału w nagraniu indywidualnego spotu promującego zgłoszony projekt. Jak przekonuje ratusz, ta forma pozwoli skutecznie dotrzeć z promocją swojego zadania do głosujących. 

Nagrania realizowane będą w sobotę 18 sierpnia oraz niedzielę 19 sierpnia w godzinach 9:00 - 17:00 w sali nr 4 Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 we Włocławku. W trosce o zapewnienie jak najlepszej organizacji urząd prosi o kontakt telefoniczny z firmą realizującą spoty pod numerem 881 001 012 w celu wskazania konkretnej godziny udziału w indywidualnym nagraniu.

Wszelkie pytania dotyczące formy i możliwości dołączenia do spotów załączników uzyskają Państwo również pod powyższym numerem telefonu. Czas nagrania to ok. 15 minut. Jak to wygląda w parktyce? Oto próbka:

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz