Zamknij X
Zamknij [X]

Autoslalom już w niedzielę na terenie WSE

2018-08-09 11:56:13, Maciej Kowalczyk

W najbliższą niedzielę 12 sierpnia Automobilklub Włocławski zaprasza na 4. Rundę Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w AutoSlalomie.

To druga impreza z cyklu, jaka w tym roku odbędzie się we Włocławku. Poprzednia runda odbyła się 3 czerwca. Za trzy dni kolejny raz zapraszamy do rywalizacji z najlepszymi kierowcami regionu.

Z racji pozytywnych opinii zawodników o terenie na którym przeprowadzona była miniona impreza, zawody obędą się ponownie na drogach Włocławskiej Strefy Ekonomicznej przy ul. Kawka w okolicach przedsiębiorstwa WIKA SGF. Asfaltowa nawierzchnia będzie odpowiednia dla każdego typu aut.

Impreza jest rangi amatorskiej. Oznacza to że udział w niej może wziąć każdy posiadający prawo jazdy kat. B oraz sprawny technicznie samochód. Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich lubiących prędkość i osoby chcące sprawdzić się z bardziej doświadczonym w motosporcie kolegami.

Zgłoszenie oraz regulamin można pobrać ze strony Automobilklubu Włocławskiego. Start pierwszego zawodnika przewidziano na godzinę 15:00 wczesniej zawodników czeka min. odprawa i zapoznanie z trasą. Zapraszamy.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz