Zapraszamy na bezpłatne zajęcia Nordic Walking

2018-07-30 14:01:50, Maciej Kowalczyk

Od maja do końca listopada, co wtorek, zdarza się okazja do rozpoczęcia swojej przygody z nordic walking. Zajęcia we Włocławku odbywają się zawsze o godzinie 17:00.

Zajęcia w ramach Akademii Zdrowia Santandera prowadzi, na stadionie "Przylesie" na Zazamczu, Marianna Jóźwiak. Te spotkania przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z "kijami". Swobodnie poczują się zarówno ci, którzy juz dawno rozpoczęli swoją przygodę z tym sportem, dla których będzie to okazja dla lekkiego treningu, jak i ci, którzy chcą spróbować po raz pierwszy. Wtorkowe spotkania, za każdym razem zaczynają się od uzgodnienia trasy (pętli), jak i intensywności treningu.

Początkujący, którzy chcieliby tylko zasięgnąć porady, co do sprzętu, także są mile widziani. Jeśli liczycie na doradztwo w doborze kijów i nie zamierzacie jeszcze maszerować - to idealne miejsce i czas na zadawanie nurtujących was pytań.

Ci, którzy zdecydują się na wspólny trening powinni pamiętać o sportowym stroju, wygodnych sportowych butach i koniecznie - przy panującej temperaturze - o wodzie.

Zapraszamy. Każdy wtorek (do 27.11), godzina 17:00 stadion Zazamcze "Przylesie".

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz