Świetlice MOPR zapraszają w wakacje

2018-07-18 11:32:21, Maciej Kowalczyk

Pokaz mody, piramida żywienia, mini mistrzostwa świata w piłce nożnej, wycieczki, konkursy i wiele innych ciekawych pomysłów na wakacje pojawia się na zajęciach w świetlicach środowiskowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Są zatem nowe doświadczenia i przygody, rozwijanie talentów i zainteresowań, ale przede wszystkim zdrowe i bezpieczne spędzanie czasu wolnego od szkoły. Dzieci biorą udział w różnego rodzaju warsztatach, zajęciach profilaktycznych oraz zabawach integracyjnych. W programach przygotowanych przez świetlice, nie brakuje też wspólnych wycieczek, do Teatru Impresaryjnego, CK "Browar B.", czy Galerii Sztuki Współczesnej.

Młodzi podopieczni placówek mogą między innymi wziąć udział w warsztatach lalkarskich. Jak te, które odbyły się w Centrum Kultury Browar B., w ramach projektu „Czas na nasz wolny czas… z książką i biblioteką”, gdzie zajęcia prowadził lalkarz z Bydgoskiego Teatru Lalek „Buratino”. Czy też, jak dzieci ze świetlicy Zapiecek samemu spróbować stworzyć "teatrzyk piłek". Ze szczegółami zorganizowanych przez świetlice zajęć, można zapoznać się a stronie ośrodka.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz