Paszport Turystyczny

2018-07-02 09:58:41, Maciej Kowalczyk

Włocławek w akcji Podróżując z papierową książeczką lub mobilną aplikacją, przez całe lato można poznawać najciekawsze zakaMARKI regionu i brać udział w wydarzeniach organizowanych na terenie całego województwa. Na najaktywniejszych czekają nagrody. Paszporty można odbierać m.in. w punktach Informacji Turystycznej.

We Włocławku paszporty turystyczne są dostępne w siedzibie Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13, a także w bosmanatach obydwu włocławskich przystani: przy ul. Piwnej oraz przy ul. Płockiej.

Wszystkie miejsca, w których można otrzymać paszporty, są dostępne pod adresem: http://paszport.kujawsko-pomorskie.travel/pl/konkurs-pieczatkowy 

By dołączyć do akcji wystarczy odebrać paszport wraz z kartą konkursową. W tym roku odwiedzając wszystkie punkty pieczątkowe można zebrać na karcie konkursowej 51 stempli. W ten sposób można i warto odkrywać nawet najmniejsze zakaMARKI województwa kujawsko-pomorskiego. Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na atrakcyjne nagrody, na karcie muszą się znaleźć pieczątki potwierdzające pobyt w minimum trzech z dziewięciu proponowanych konstelacji – tras podróży.

O tegorocznej edycji „Paszportu Turystycznego” można przeczytać w serwisie: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/32802-paszport-turystyczny-2018 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz