Garbata X. Zlot Garbusów, Ogórków & CO w ten weekend!

2018-05-30 13:52:56, Maciej Kowalczyk

Będzie to juz X Zlot zabytkowych Garbusów, Ogórków i innych wiatropędnych. Czy w tym roku podczas jubileuszowego Zlotu padnie rekord?

Terenem zlotu jest Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Zarzeczewie i to właśnie tam przez cały długi weekend stacjonować będą miłośnicy klasycznej motoryzacji pod znakiem VW. Na włocławski Zlot przyjeżdżają ludzie rodzinami z całej Polski. Biletem wstępu jest posiadanie zabytkowego, tylnosilnikowego Volkswagena. Nie zabraknie również atrakcji dla włocławian. 

W sobotę (2 czerwca) o godzinie 12.00, uczestnicy ustawią wielki znak „X” ze swoich samochodów, a odbędzie się to na łące w Zarzeczewie. Około g. 12.45 w kierunku Włocławka ruszy parada zabytkowych samochodów, przez al. Kazimierza Wielkiego, jedynkę do firmy CV Wątarski. Okoo g. 13.15 pojazdy zobaczymy przy Hali Mistrzów. Tam również odbędzie się odcinek specjalny rajdu. O godzinie 14.15 garbusy zobaczymy również na stadionie Przylesie na os. Zazamcze. W niedzielę bramy zlotowiska będą otwarte dla odwiedzających.

Poniżej relacja z ubiegłego roku:

Komentarze (1)


profek412 (2018-06-01 16:51:03) Zgłoś do moderacji
Jutro o takiej godzinie to większość będzie mecz oglądałam, a nie garbusy. Mogli by zmienić godziny.

Dodaj swój komentarz