Zamknij [X]

Sprawca napadów na stacje paliw złapany! Wideo

2018-05-18 15:08:16, Maciej Kowalczyk

Policjanci z Mazowsza zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o napady na stacje paliw w regionie. Do zdarzeń dochodziło na terenie województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego.

Zatrzymany, to 35 –letni mężczyzna, który dopuścił się kolejnego napadu, tym razem na jedną ze stacji w województwie mazowieckim. Schemat działania był bardzo podobny, do poprzednich zdarzeń. Tuż po napadzie, mężczyznę zatrzymała Policja.

Przypomnijmy, że o sprawie zrobiło się głośno po dwóch napadach z bronią w ręku następujących po sobie w odstępie kilku dni w miejscowości Zakrzewo. Pierwszy z napadów miał miejsce w Wielką Sobotę. Napastnik grożąc pracownikom bronią palną zażądał wydania pieniędzy. Sytuacja powtórzyła się kilka dni później.

Po tych zdarzeniach konieczne było zapewnienie dodatkowej ochrony oraz stałego nadzoru Policji. Ponadto jak zapowiedział prezes Zarządu Grupy Petrokan Artur Kandarian – przekazano nagrodę – najpierw 5 tys. zł, a następnie 10 tys. zł za pomoc w schwytaniu sprawcy.

Bandyta w podobny sposób obrabował 11 stacji paliw m.in. na terenie województwa kuajwsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Działanie jego wyglądało zawsze w ten sam sposób. Wszystko wskazuje na to, że zatrzymany podejrzany jest sprawcą wszystkich napadów. 

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie prezesa Zarządu Grupy Petrokan Artura Kandariana.

Wideo publikujemy poniżej.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz