W TEATRZE – cwany lis i leśna kompania…

2018-04-16 15:09:20, Q4.pl

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na pełną przygód i humoru bajkę, która została przygotowana z myślą o najmłodszych bywalcach Teatru, choć i „doroślaki” dobrze się będą na niej bawić.

Kolorowa i rozśpiewana, w prawdziwie leśnej scenerii, opierająca się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów, bajka opowiada  o kłopotach mieszkańców pięknego lasu z pewnym rudym i cwanym lisem …

Widzowie, ci najmłodsi i ci nieco starsi, nauczą się od pojawiających się na scenie zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu, a zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

Czy leśna kompania zdoła przechytrzyć cwanego lisa? Czy szlachetność i zgoda zwyciężą? O co ta cała awanturka? Odpowiedzi na te pytania odnajdą Ci, którzy dotrą do Teatru i obejrzą to przedstawienie, które na włocławskiej scenie zaprezentują aktorzy Agencji Artystycznej Bajlandia z Warszawy. Spektakl adresowany do Widzów od lat 5 do 105 wystawiony będzie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne. 

 

Awanturka z leśnego podwórka

29 kwietnia 2018 r.    godz. 11.00 

Scenariusz: Milena Rytelewska,    Reżyseria: Katarzyna Słomska

Scenografia: Mirosława Morawska,    Muzyka i aranżacje: Tomasz Frączek

Występują:  Klaudia Budziłek, Katarzyna Słomska, Paweł Wiśniewski

 

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 10.00,  tel.: 54 231 47 66

 

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz