„Bezpieczna droga W-266"- wspólne działania policjantów z Radziejowa i Aleksandrowa Kujawskiego

2018-02-23 13:17:36, Q4.pl

Poprawa stanu bezpieczeństwa na drogach to jedno z ważniejszych zadań policji. Radziejowscy policjanci wraz ze swymi kolegami z Aleksandrowa Kujawskiego przeprowadzili wspólne działania na drodze wojewódzkiej W-266.

Działania przeprowadzone były wczoraj (22.02.br.) w godzinach rannych.  Brali  w nich udział policjanci ogniwa ruchu drogowego z Radziejowa i Aleksandrowa. Pod „lupę" wzięli zachowania kierowców na drodze wojewódzkiej biegnącej przez powiaty radziejowski i aleksandrowski.

Główne cele działań tj. łamanie przez kierujących przepisów prawa o ruchu drogowym, dotyczących między innymi przestrzegania dozwolonej prędkości, korzystania z pasów bezpieczeństwa, przewożenia dzieci w fotelikach, trzeźwości kierowców, to okoliczności, które mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze.
A wszystko po to aby poprawić bezpieczeństwo podróżujących. Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 97 pojazdów i tyle samo osób wylegitymowali. Na niepoprawnych kierujących nałożyli 49 mandaty karne. Zatrzymali 5 dowodów rejestracyjnych. Ujawnili nietrzeźwego rowerzystę.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz