Kabaret Neo-Nówka – „Kazik sam w domu”

2018-02-21 08:21:22, Q4.pl


kiedy 2018-03-25 | 19:00 gdzie Hala OSiR

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych.

W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi  i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

UWAGA. ZMIANA LOKALIZACJI

Występ Kabaretu Neo-Nówka odbędzie się w nowo wyremontowanej Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Chopina 12, a nie, jak pierwotnie planowano, w Hali Mistrzów.
Bilet zakupiony na Halę Mistrzów uprawnia do wejścia na Halę Sportowo-Widowiskową.
 
 
Bilety w cenie: 50, 60, 70, 80, 100 zł
dostępne: Sklep Muzyczny „MUSIC JOKER”
www.adria-art.pl / www.biletynakabarety.pl

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz