Kolejne narkotyki zabezpieczone przez radziejowskich kryminalnych

2018-02-16 14:20:03, Q4.pl

Policjanci z Radziejowa zatrzymali 28-latka, który posiadał blisko 50 g marihuany i amfetaminę. Już usłyszał zarzut, a prokurator zastosował wobec niego dozór oraz poręczenie majątkowe.

Do zatrzymania doszło we wtorek (13.02.2018r.) w Piotrkowie Kujawskim na ul. Wyzwolenia. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego radziejowskiej Policji zauważyli volkswagena golfa, a w środku dwóch młodych mężczyzn. W pewnym momencie auto ruszyło z miejsca i zaczęło się szybko  oddalać. Policjanci ruszyli za pojazdem i po kilkuset metrach zatrzymali go do kontroli.

Gdy dochodzili do pojazdu, wysiadł z niego pasażer z plecakiem i chciał odejść. Kryminalni zatrzymali mężczyznę i wylegitymowali. Okazało się, że kontrolowany 28-latek był notowany za posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania plecaka, który miał mężczyzna policjanci znaleźli kilkadziesiąt woreczków strunowych, wagę elektroniczną, blisko 50 g marihuany oraz niewielką ilość amfetaminy.

Zatrzymany 28-letni mieszkaniec Inowrocławia trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj(15.02.2018r.) na wniosek radziejowskich  policjantów, decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty policyjnym dozorem oraz poręczeniem majątkowym. Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych w znacznej ilości, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat więzienia. 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz