
Lipcowe Święto Sąsiada zakończyło się nie tylko polepszeniem relacji sąsiedzkich na obszarze rewitalizacji, ale również zapoczątkowało projekty zmiany przestrzeni podwórek na bardziej przyjemną.
W minioną sobotę i niedzielę (12 i 13 sierpnia) przy ulicy 3 Maja 10/12 przedstawiciele Pracowni Zrównoważonego Rozwoju z Torunia, wspólnie z mieszkańcami tej kamienicy, próbowali zmienić podwórko w bardziej przyjazną przestrzeń. Planowane są spotkania z mieszkańcami kolejnych kamienic z obszaru rewitalizacji, którzy będą mogli zgłosić i zaprojektować zmiany na swoich podwórkach.
W najbliższym czasie na Facebooku rewitalizacji zostanie ogłoszona pełna lista podwórek, na których odbędą się takie spotkania.
Informacja jest opublikowana: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/pl/blog/wpis/2538
Komentarze (0)