Sklep Osiedlowy Michasia

Stała klientka 2021-03-04 23:54:53
Sklep Osiedlowy u Michasi na moim osiedlu, Kazimierza Wielkiego Ulica Lanowa ,chodzę tam od dawien dawna chodziłam za poprzedniego właściciela, chodzę za obecnego, mam bardzo blisko,ząbki to drogie sklepy tam dostałam zawsze wszystko co chcialam,szło się miło, sympatyczna obsluga starsza Pani, młoda dziewczyna blondynka zawsze mile i uśmiechnięte, z dniem dzisiejszym moja noga niestety tam już nie powstanie, nawet syn boi się tam wejść od jakiegoś czasu dwóch czasem trzech panów robi sobie w sklepie posiedzenie,stoją przy samych drzwiach aż ciężko wejść, wymieniaja swoje poglądy, bardzo głośno rozmawiają, przekonają, ostatnio nawet Pani na popołudniowej zmianie zwróciła uwagę bo nie slyszala o co prosił klient stojacy w kolejce, a dziś Panowie ze sklepu spożywczego zrobili sobie dosłownie Bar :) nie dość,że oczywiście wszyscy stali przy samych drzwiach trzeba było się przeciskac to Pani Ekspedientka wystawiala im talerzyki, podgrzewala jedzenie , może masz osiedlowy Sklepik zamienia się w jakąś mini restauracje? Jeśli przeczyta to właściciel to bardzo proszę o reakcję,lubię tam przychodzić, nigdy się nie zawiodlam, świeże i smaczne wędliny i kielbasy, świeże pieczywo wszystko na plus ale nie róbcie ze sklepu meliny
Dodaj odpowiedź w wątku