Biedronka Michelin

Monika 2018-10-11 16:12:18
Jestem klientką tego sklepu i zastanawia mnie ,czemu w tym sklepie jest taka napięta atmosfera? ,czyżby dzięki kierownikowi,który jest arogancki i ma dziwne odzywki do pracownic?
Leon 2018-10-12 22:03:07
To nie jedyny sklep tego typu że kierownik zachowuje się arogancko i chamsko,bardzo się dziwię kto tych ludzi wybiera na takie stanowiska,znając psychologię jest oczywiste że dobra atmosfera czyni cuda,jednak dziś rządzi mobing,brak szacunku do pracownika,tylko nagonki ploty i nieróbstwo ulubieńców kierownika,nie liczy się pracownik wydajny i uczciwy.Przykro jest patrzeć jak pracownicy są zestresowani i ponurzy ,ale nie ma czego od nich wymagać praca w takiej atmosferze i w dodatku z trudnym nie raz klientem to pewna depresja.
Rafi 2018-10-15 11:13:28
Niestety, większość kierowników w marketach to ciamajdy bez szkół. Jak któryś chociaż ma maturę to jest geniusz. Nic dziwnego więc, że jak taki prymityw dorwie się do kierowania to myśli, że jest nie wiadomo kim. Dlatego jest ciągłe zastraszanie, wyśmiewanie, awantura, że pracownik miał przerwę 31 minut a nie 30, albo za rzekome spóźnienie bo na zegarku kierownika jest 7.01, a nie 6.58. Pracowałem trochę w markecie i wiem jak to jest. Dlatego nigdy nie krzycze, nie skarze się na kasjerki, czekam cierpliwie bo wiem jaką mają paskudna atmosferę i marne pieniądze.
Anita 2018-10-16 19:22:26
to prawda,tez jestem pracownica marketu,to co wyprawia nasza kierowniczka to przechodzi ludzkie pojecie,jest grupa osob faworyzowanych ,czyli ulbiencow ,papieroski ,ploteczki ,obrabianie tyłka koleankom tym mniej lubianym,nie bede tu wymieniac nazwy sklepu ,bo to nic nie pomoze ,a mozna sobie zaszkodzic ,a mam rodzine i musze pracowac,
Dodaj odpowiedź w wątku