Zamknij [X]

Komentarze

Perełka 2018-02-12 17:51:37
Zastanawiam się,gdzie podziali się komentujący colorado i prometeusz.Lubiłam czytać wasze komentarze,przynajmniej nie było nudno.Nie piszę tego złośliwie.Pozdrawiam wszystkich komentujących.
colorado 2018-02-12 20:05:06
miło mnie , brak czasu ,a i tak nie ma co na razie komentować z ironią po ostatnim remoncie strony ale jak się ludziska przyzwyczają to i będzie co skomentować
Prometeusz 2018-02-14 19:58:44
Ja chyba się do zmiany strony nie przyzwyczaję.Tam było wszystko przejrzyste, a tutaj przysłowiowy groch z kapustą.Za głowę się złapałem jak wśród komentarzy i artykułów czytałem ogłoszenia towarzyskie.Żeby to chociaż jeszcze były towarzyskie, ale ...dajcie spokój.Podejrzewam że autorzy nie byli dziś na posypaniu głowy popiołem, a kto wie czy kiełbasy się też nie najedli.Jeszcze o dzisiejszych patronach.Nie, nie o Walentym."Cyryl jak Cyryl, ale te Metody". Tak żartując mawiali mieszkańcy warszawskiej Pragi zaraz po II wojnie światowej o doświadczeniach z wizyt w budynku UB, który znajdował się w tej dzielnicy Warszawy przy ulicy św. Cyryla i Metodego.
Dodaj odpowiedź w wątku