Zdrowy rozsądek..!!

BArnaba 2020-02-06 10:20:59
Witajcie Włocławianie!...chciałbym przestrzec przed pochopną decyzją..otóż chodzi o baczne zachowanie szczególnej ostrożności..przy wyborze punktów wpłat rachunków itd.Na własnej osobie doświadczyłem wielkich nieprzyjemności które to spotkały mnie nie wiedząc dla czego...?konkretnie...!dokonując wpłaty mandatu na konto instytucji państwowej..pieniążki wpłacone w Ajencji na Z.rynku....zwyczajnie nigdy nie dotarły do adresata w/w mandatu.Po otrzymanym piśmie urzędowym krew się zagotowała we mnie...dokonałem natychmiast kontaktu z urzędem...co się okazało?moje pieniądze nigdy nie wpłynęły na konto tego urzędu.Ratunkiem w tej sytuacji było potwierdzenie ręcznie wypisane przez samego pracownika punktu opłat na blankiecie rachunkowym...tyle tylko że sobie było wypisane...nigdy więcej takich opcji bynajmniej moja osoba już nie podejmie...na szczęście wszystko zostało pomyślnie zakończone tyle tylko że wpłata rok czasu wirtualnie była opłacona..telefony,maile faxy..dodatkowe stresy to był bonus dla mnie właśnie za taką decyzję którą podjąłem pochopnie wybierając punkt opłat.
Dodaj odpowiedź w wątku