PROBLEM Z KLIMATYZACJĄ

Paweł 2018-06-14 09:08:58
Witam jestem posiadaczem Opla Astry 1.6. Od paru dni mam problem z klimatyzacją a mianowicie, gdy "klima" jest włączona i auto dostaje obrotów na 1 biegu zaczyna dość specyficznie (wyć) na 2,3,4 i 5 biegu jest to praktycznie niesłyszalne. W czym może być problem ? i ewentualnie jakiego dobrego speca polecicie żeby trafnie to zdiagnozował ? Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
Rafi 2018-06-14 10:43:19
Polecam przejechać się do Urszulewa do pana Wacława. Mało pieniędzy nie weźmie za swoje usługi, ale zna się na klimatyzacji najlepiej w obrębie Włocławka, a może nawet najlepiej w kraju.
xyz 2018-06-14 15:29:54
na dygasińskiego
jojo 2018-06-15 07:33:01
czy ten problem powstał teraz w upały czy miałeś go od początku , jesli teraz to przyczyna jest normalna upały ,klima startuje duże obciażenie , piszesz ze problem znika na drugim i kolejnym biegu ,startują wentylatory , byc może jesteś troszkę przewrażliwiony ,młody kierowca z pierwszym autkiem nasłuchuje wszystko w samochodzie
Paweł 2018-06-15 09:34:33
jojo: nie jest to moje pierwsze autko i kierowcą jestem od 9 lat :) problem powstał w trakcie tych upalnych dni wcześniej nie występował. Jeśli mówisz, że to przez obciążenie byłoby super, ale mimo wszystko podjadę do fachowca i przedstawię problem zobaczę co mi powie. Czytałem też różne fora odnośnie Opli ludzi piszą, że może być to wina łożyska w klimie. Ja specem nie jestem więc to tylko info internetowe. Pozdrawiam
Dodaj odpowiedź w wątku