Mieszkania

Mieszkaniec 2019-09-12 12:54:34
Witam jestem mieszkańcem od urodzenia mam mieszkanie swoje prywatne oraz spadkowe które wynajmuje legalnie. Moi wynajmujący płacą 1120zl za 3pokoje z kuchnią w tym czynsz i gaz i moje pytanie brzmi czy w mieście Włocławek właściciele muszą zbierać haracze nie odstępne to nie Warszawa czy Gdańsk ludzie ogarnięcie się bo mieszkania stoją puste bo 1500odstepnego plus czynsz to jestbomba pieniążków a i dzieci czy zwierzęta to bydło hodowlane że wam przeszkadzaja szok. Zajmijcie się legalnym wynajmem i nie oszukujcie państwa !!
onaaaa 2019-09-25 13:30:47
Powinieneś się cieszyc, bo masz klientów, skoro inni mają drożej, szczególnie, że bierzesz wszystkich jak leci. Ja mam mieszkanie 45 m2 w nowym budownictwie, wynajmuję za 2500 ale tylko dla pracowników firm wyższego szczebla lub osób samotnych pracujących, z wyższymi dochodami, którzy w tym mieszkaniu właściwie tylko śpia. Mieszkanie mam nie zniszczone, a miałam juz kilkoro najemców. Nie ukrywajmy, dzieci i zwierzeta niszczą meble, ściany, podłogi, jak taki kot nasika to ciężko smrodu sie pozbyc, albo jak zniszczy tapicerkę skórzaną... z kaucji jednomiesięcznej tego nie pokryję... Twoje mieszkanie, Twoja sprawa, ale nie mów innym co mają robić ze swoimi mieszkaniami, mamy wolny kraj i wolny rynek, skoro ktos chce zapłacić 2 tys za wynajem, to dlaczego mam wynajmować za 1 tys?
Dodaj odpowiedź w wątku