Nowe radio Kujawy

Maro 2019-07-26 21:42:59
Witam. Od jakiegoś czasu mamy w naszym mieście nowe lokalne radio Kujawy. Myślałem wcześniej przed utworzeniem tej stacji radiowej że będzie to radio inne niż wszystkie, podobne do dawnego radia W , ale głównie chodzi o muzykę. Jednak bardzo się zawiodłem. Piosenki które tam lecą to tylko i wyłącznie dla młodzieży, Jestem w średnim wieku i rzadko kiedy mogę coś znaleźć dla siebie . Czy też tak sądzicie? Proszę o jakieś opinie.
sylvio 2019-07-31 12:41:15
Pamiętam wieczorne audycje na Radio W. Pan Krzysiu Leszczyński "na żywo" przeprowadzał wywiady z rożnymi ludźmi . Odtwarzał bardzo ciekawą muzykę w różnych gatunkach. W Radio Kujawy widać ,że ktoś prowadzący chciałbym aby cały dzień leciało kiczowate disco w polu zapominając ,że radio kujawy jest też dal mieszkańców miasta a nie tylko dla okolicznych miejscowości. Jeszcze na początku tego gatunku było mało ,ale z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej.... Szkoda ...bo radio przez to traci słuchaczy.... a powinno podwyższać a nie obniżać poziom muzyczny i intelektualny słuchaczy...?
Dodaj odpowiedź w wątku