Przedszkole nr 36

Olusia1907 2019-05-23 16:03:26
Czy macie Państwo jakieś opinie na temat Przedszkola nr 36 przy ul. Wyspiańskiego?
Agnes 2019-06-22 00:29:31
Mój syn chodzi do tego przedszkola. Nie mogę narzekać, panie są bardzo miłe, reagują kiedy coś się dzieje (a mój urwis potrafi narozrabiać ). Kiedy trzeba pochwalą, kiedy jest nieznośny, też dają sobie z nim radę. Od września jest nowa dyrektorka, jest bardzo miłą i konkretną osobą, chociaż poprzednią synek też uwielbiał. Wicedyrektorka przesympatyczna, pozostałe panie również. Wszystko zależy jak dziecku się spodoba, bo różnie to bywa z dzieciakami. Mój jest bardzo zadowolony (a jak on, to ja również).
Agnes 2019-06-22 00:40:24
Mój syn chodzi do tego przedszkola. Nie mogę narzekać, panie dają sobie z nim radę, a prawdziwy z niego urwis. Chwalą gdy jest grzeczny, ale też wiedzą jak go okiełznać. Od września jest nowa pani dyrektor - jest bardzo miłą i konkretną osobą, chociaż poprzednią dyrektorkę też mój syn uwielbiał. W ogóle to wszystkie panie są na prawdę woźne i pani księgowa, no i oczywiście przedszkolanki (tu mogę powiedzieć głównie o tych z grupy synka), wicedyrektorka przesympatyczna. Jak syn jest zadowolony, to ja również. Poprzednio moje dziecko chodziło do innej placówki, też panie były miłe, ale synkowi coś nie pasowało, więc go przeniosłam.
Dodaj odpowiedź w wątku