skandaliczne zadchowanie uczniów z Długosza

Adam 2018-05-16 12:13:08
Wczoraj byłem świadkiem skandalicznego zachowania się uczniów renomowanej szkoły podstawowej im. Długosza. Rzecz miała miejsce na bulwarach włocławskich. Ok.godz.14 grupa dzieci przybyła bez opiekuna na plac zabaw. Jak się później okazało opiekun grupy był przy budce z lodami (na początku bulwarów, a plac zabaw jest w połowie). Pozostawione bez opieki dzieci bez żadnego skrępowania używały wulgarnych słów oraz chciały wyrzucić do Wisły rzeczy innych dzieci, które tam przebywały z opiekunkami. Reakcja jednej z pań spotkała się z bardzo niegrzecznym zachowaniem ucznia Długosza. Jestem już dojrzałym mężczyzną i w głowie mi się nie mieści, że dzieci z tzw. dobrych domów i z tak renomowanej a w dodatku katolickiej szkoły w ten sposób się zachowują. A i pani nauczycielka ma dużo do życzenia. Zostawia nad Wisłą samą grupę tak niewychowanych młodych ludzi. No cóż, ale Długosz nie popisał się tym razem. Myślałem, że ta szkoła nie tylko przekazuję wiedzę młodym ludziom, ale przede wszystkim wpaja kulturę. Wstyd!!!!!
colorado 2018-05-16 18:34:26
ja osobiście się nie dziwię , piszesz renomowana podstawówka , a w czym ona jest taka renomowana ? chyba tylko w tym że chodzą tam dzieci typowych nowobogackich Januszów i Grażyn , dzieci używały słów wulgarnych które zapewne słyszą na co dzień w domu ,w szkole ich tego nie uczą , szkoła w obecnej chwili mało co może niech tylko coś spróbuje cos zrobić natychmiast zjawia się ojciec Janusz albo mamusia grażyna i zaczyna zwalniać dyrektora czy nauczyciela , tym rodzicom wydaję się że ich potomkowie to geniusze tylko nauczyciel jest zły , w większości z nich edukacja kończy się na ogólniaku i to z problemem , tak jak i wyedukowani sa ich rodzice ,taka jest prawda
J-23 2018-05-16 22:28:33
Renoma kiedyś we Włocławku była taka firma i tyle w temacie A co do zachowania dzieciaków Na dzisiejsze czasy norma NISTETY
Doro74 2018-05-17 07:08:43
Tak bo to są dzieci z tzw.dobrych domow.Bezstresowe chowanie i zero szacunku do wszystkiego i wszystkich.Najlepsze,że do rodziców też.
Rafi 2018-05-17 11:53:14
Dokładnie, dzisiaj nauczyciel może wylecieć za mobbing lub molestowanie, rodzic tak samo nazywany jest "toksycznym" tylko dlatego, że interesuje się z kim dziecko się zadaje, czemu wraca tak późno albo po prostu goni do nauki żeby miał lepiej w przyszłości.
Dodaj odpowiedź w wątku