Wspólnota mieszkaniowa

Włocławian 2018-05-15 20:03:56
Mieszkam we Włocławku,Zarządcą jest Zarządca ul.Piaski, który absolutnie nie dba o mieszkańców.Wpłaty owszem przyjmują,ale brud-smród i ubóstwo,Brudny teren zamieszkiwania,zaległe graty,brak wyliczenia za rok 2017.czy to w porządku,ale tam pracują sami-swoi ,zgłaszanie do administrator K-------,bez echa, firma Kryger o 4 rano, wysyła żeby przeleciał teren sprzątający, a zaległe liście z ub roku, leżały do maja. nie ma komu zmiatać schodów ,tu rosną pająki do połowy wysokości drzwi.za to kosmiczne kosztorysy potrafią ,wyliczyć,[tylkote kosztorysy będą do sprawdzenia,i wyceny-wyliczenia,Zarządco darmo nie będziemy płacić.
emilian 2018-05-16 12:19:18
Będziecie płacić, tak jak pozostałe ponad 100 wspólnot zarządzane przez tą firmę. A że kosztorysy przeszacowane dwukrotnie i jakości brak? Nieważne jesteście fraj erami i doić was będą bo się na to godzicie, zresztą jak większość mieszkańców. Poza tym osoby będące przewodniczącymi takich wspólnot też dostają swoją dolę więc nikt nigdy nie zaproponuje/zmieni zarządcy.
colorado 2018-05-17 07:13:49
sorki ale pisząc ten post mylisz jakby pojęcia , używasz nazwy wspólnota mieszkaniowa , czy Ty chociaż wisz co to jest wspólnota mieszkaniowa bo z tekstu wynika że nie , piszesz zarząd na ul Piaski , wpólnota to ogół właścicieli ,mała wspólnota i duża wspólnota , wybiera swój zarząd spośród właścicieli lokali i siedzibą zarządu jest np. mieszkanie jednego z członków , zarząd może zatrudnić profesjonalnego administratora , administrator to nie zarząd , to zarząd podejmuje wszelkie decyzje które obligują administratora którego można sobie zmienić skoro nie spełnia oczekiwań ,tak pokrótce wspólnota mieszkaniowa to właściciele lokali a nie najemcy płacący czynsz
pospolity 2018-05-17 11:07:34
Colo jak zwykle musiałeś negatywnie zabłysnąc. Namieszałeś, poplątałeś, obok wątku itd CELOWO a nóż tumany nie skumają i zamilkną zawstydzeni. Wszystko jedno czy ktoś dokładnie zna statut wspólnoty WYSTARCZY że widzi iż firma, której zarząd wspólnoty powierzył zarządzanie daną nieruchomością (zarówno lokalami właścicieli jak i częścią gminną) źle wywiązuję się z tego zadania bo np. jest brudno. I nie potrzebny jest do tego żaden wykład mający JEDYNIE na celu Upokorzenie założyciela tego wątku.
Lolo 2018-05-23 17:08:29
Smutna prawda niestety na ul Ogniowej dzieje się tak samo, nikt o nic nie dba, tylko przelewy robić, zasilać im konto .Nie wiadomo kto wylicza ,jak wylicza ,jeszcze nie ma wyliczenia za ub rok ,na wyliczeniu brak podpisu księgowej ,kosztorys na remont-ceny z kosmosu .każą sobie płacić czynsz oddzielnie, i parking oddzielnie, [żeby mogli się doliczyć łatwiej ] Na podania odpowiadają długo ,lub wcale ,myślę , że działają na zlecenie, a rządzi poprzednik ,który mierzył wodę karnistrami ,a póżniej i tak zamiast nadpłaty-była niedopłata.to fakt bo płaciliśmy podwójnie .można by pisać dużo.-odnośnie garaży, parkingu itd.
Dodaj odpowiedź w wątku