Biedronka Zielony Rynek

Teresa 2019-04-20 16:43:11
Byłam dziś świadkiem jak panie kasjerki traktują klientów, bezczelnie głośno obgadywały klientów,"że przyszli dziś " tj. w Wielką Sobotę na zakupy ,zamiast siedzieć już przy garach . Bardzo niemile kasjerki,które zachowywały się dziś bardzo pretensjonalnie, wielce oburmuszone, tylko chyba nikt im nie karze tam.pracować za karę. Proszę zmienić pracę jeśli się nie podoba a pa nie,które dziś pracowaly proszę zmienić wyraz twarzy i bardziej być życzliwym dla klienta.
Olala! 2019-04-23 12:35:16
Więcej wyrozumiałości po obu stronach!
Ela 2019-04-28 20:49:06
Droga pani do sklepu idzie się na zakupy,nie po to żeby oceniać miny czy słuchać rozmów obsługi,nawet jak pani napisała w Wielka sobotę miała pani tyle czasu żeby jeszcze kogoś oceniać,za kasą to tacy sami ludzie jak pani i im należy się szacunek tylko najpierw trzeba szanować siebie wówczas to nie problem,jestem klientką jak inni ale to co teraz widzę jak się zachowują co niektórzy to jestem tym faktem zażenowana,nagminna patologia,chamstwo,zero kultury i się zastanawiam co jest powodem do takich zachowań.Miło jest wspomnieć czasy kiedy szacunek był na porządku dziennym.Pozdrawiam
Dodaj odpowiedź w wątku