MOPR Świadczenie na jedzenie 2023

Tomasz 2022-10-27 22:05:56
Podczas ostatniej wizyty w MOPR przy ulicy Żytniej we Włocławku zostałem po informowany że w nowym roku 2023 aby dostać świadczenie pieniężne na jedzenie (dawna celówka) potrzebne będzie zaświadczenie od lekarza że nie mogę jeść (tak zwanego przez nich) jedzenia które oferują przy ulicy Św.Antoniego. Czy to są jakieś jaja? Śmierdzi to przekrętem z dala. Czy to w ogóle jest zgodne z prawem? Co z ludźmi którym nie pozwala wiara jeść tego co oferuje ta stołówka czy będzie wybór? Czy każdy będzie musiał jeść ten syf? To jakaś dyskryminacja.
głodny 2022-11-24 08:27:56
Człowieku co ty wypisujesz co byś chciał zakwaterowanie w najlepszej restauracji i co dziennie golonka , schab tego mnie będzie
sylvio 2022-12-12 15:01:49
Mam rozwiązanie twojej trudnej sytuacji. Podejmij pracę . I wtedy bez problemu kupisz sobie odpowiednie jedzenie. I to będzie uczciwe. Bo nie jest uczciwe życie na cudzy koszt. Obecnie na twoje menu wydawane są pieniądze innych ... z ich podatków. Nawiasem mówiąc, Stać ciebie na internet i abonament telefoniczny? Czy to też z socjału ?
Dodaj odpowiedź w wątku