W ostatnich dniach policjanci zatrzymali trzy osoby, które nie powinny kierować. Jeden był nietrzeźwy, drugi miał zakaz kierowania, a trzeci cofnięte uprawnienia. Wkrótce czeka ich wizyta w sądzie, który zdecyduje o karze.
Pierwszy zatrzymany na ulicy Komunalnej w Radziejowie przez policjantów prewencji to 40-latek, kierujący seatem. W trakcie sprawdzenia w policyjnych systemach, wyszło na jaw, że ma aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
Kolejny to 20-latek kierujący BMW, zatrzymany przez mundurowych z ruchu drogowego. On również nie powinien wsiadać za kierownicę, gdyż miał decyzję o cofnięciu uprawnień.
Ostatni zatrzymany w Oszczywilku przez piotrkowskich policjantów to 67-latek, kierujący motorowerem. Mężczyzna wydmuchał blisko 0,6 promila.
Kierujący to mieszkańcy powiatu radziejowskiego i konińskiego, którzy wkrótce usłyszą zarzuty. O wysokości kary dla nich zdecyduje sąd.
źródło: KPP Radziejów
Komentarze (0)