Browar B. świętuje swoje 10-lecie

2024-05-20 14:32:38, Q4

10 lat temu swoje podwoje otworzył przed włocławianami „Browar B.”. Włocławskie Centrum Kultury na stałe wpisało się w kulturalny krajobraz Włocławka i regionu. W miniony piątek 17 maja na specjalnej gali podsumowano dekadę działalności.

700 różnorakich wydarzeń artystycznych, 500 koncertów, szeroka oferta warsztatowa, liczne grupy taneczne i wiele innych możliwości rozwoju pasji i zainteresowań – to właśnie Browar B. Jeśli dodamy do tego organizację imprez, które stały się wizytówką miasta na kulturalnej mapie Polski ( Finał Turnieju Poezji Śpiewanej, Dni Młodych i wiele więcej) to otrzymamy portret instytucji, która nie tylko stara się zaspokoić kulturalne potrzeby mieszkańców, ale także wciąż rozwija się, wzbogacając swoja ofertę.

Dość powiedzieć, że „najmłodszym dzieckiem” w ofercie Browaru B. jest Interaktywne Centrum Fajansu „Skarbiec Fajansu”, które, choć otwarte zaledwie we wrześniu ubiegłego roku, stało się już obowiązkowym punktem na trasie wycieczek organizowanych przez biura podroży i miejscem chętnie odwiedzanym przez samych włocławian i mieszkańców regionu.

Zapraszamy do obejrzenia nasszej relacji z gali 10-lecia.

 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz