Czas na staż w ANWILU

2024-04-30 14:10:36, Q4

„Z ANWILEM na start” to projekt, w ramach którego chemiczna spółka z Włocławka rekrutuje ambitnych studentów, którzy planują związać swoją przyszłość zawodową z branżą chemiczną.

Trzymiesięczny płatny staż umożliwia kandydatom nabycie praktycznych umiejętności, zapoznanie się ze strukturą organizacyjną oraz specyfiką pracy w ANWILU. Oprócz wynagrodzenia stażyści mogą liczyć na konkretne zadania projektu stażowego, sprecyzowany cel oraz wsparcie merytoryczne opiekuna.

Wakacyjny program stażowy „Z ANWILEM na start” jest adresowany głównie do studentów: chemii, technologii chemicznej, energetyki, elektryki, elektroenergetyki, ciepłownictwa, analityki chemicznej, mechaniki, automatyki, elektrotechniki, mechatroniki, systemów sterowania, logistyki, transportu, zarządzania produkcją, zarządzania, marketingu i sprzedaży, handlu i usług, handlu zagranicznego, ochrony środowiska, prawa ochrony środowiska oraz zarządzania środowiskiem.

Program „Z ANWILEM na start” skierowany jest do studentów trzeciego roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz pierwszego lub drugiego roku studiów II stopnia (magisterskich).

Nabór do tegorocznej, IX już edycji programu trwa do 13 maja 2024 r. i odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system eRecruiter.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz