Prezent do nowego mieszkania – pomysły dla każdego

2024-04-11 13:25:50, Artykuł sponsorowany

Twoi znajomi lub bliscy właśnie kupili mieszkanie? W takim razie warto to uczcić i z tej okazji podarować im drobny lub większy upominek. Oto kilka pomysłów na prezent do nowego mieszkania, które mogą Cię zainspirować:

1.   Robot sprzątający z mopem

W dobie nowoczesnych technologii warto rozważyć prezent, który zaoszczędzi nowym właścicielom mieszkania mnóstwo czasu i wysiłku. Robot sprzątający z funkcją mopa, taki jak xiaomi vacuum mop pro to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią czystość, ale niekoniecznie lubią sprzątać. Taki gadżet samodzielnie wyczyści dywan z kurzu i umyje podłogę w kuchni. Można nim sterować za pomocą smartfona, siedząc wygodnie na kanapie.

2.   Kosz prezentowy dla miłośników kawy lub herbaty

Taki kosz sprawdzi się jako drobny i niezobowiązujący upominek dla znajomych, którzy właśnie kupili mieszkanie. Może zawierać różnorodne gatunki kawy z kilku regionów świata, aromatyczną Arabicę i orzeźwiającą Robustę, a także słodkie smakołyki. Wszytko to w pięknym, eleganckim opakowaniu. Jeśli Twoi znajomi są miłośnikami herbaty, z pewnością ucieszą się z zestawu skomponowanego z różnych jej rodzajów.

3.   Zestaw narzędziowy

Drobne naprawy w nowym mieszkaniu to norma, dlatego praktycznym prezentem będzie solidny zestaw narzędziowy.  Docenią go zwłaszcza osoby, które zwykły brać sprawy w swoje ręce i mają już pewne doświadczenie w majsterkowaniu. Taki upominek przyda się podczas składania mebli, wieszania półek, montażu oświetlenia oraz remontu.

 

4.   Odkurzacz pionowy

To kolejny praktyczny prezent, dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązania i dbają o czystość. Odkurzacz pionowy xiaomi w mi-home.pl jest łatwy w obsłudze i nie zajmuje dużo miejsca. Twoi znajomi będą mogli go trzymać w szafie albo za drzwiami, a w razie potrzeby, szybko wyciągnąć i wyczyścić zabrudzoną powierzchnię.

5.   Smart głośnik

Smart głośnik to świetny prezent dla miłośników technologii i muzyki. Dzięki niemu Twoi znajomi będą mogli słuchać ulubionych utworów z różnych serwisów streamingowych. Przy wyborze głośnika, zwróć uwagę na jakość dźwięku, możliwość zintegrowania z innymi urządzeniami oraz dodatkowe funkcje. Niektóre modele obsługują podstawowe komendy głosowe, a inne umożliwiają dokonywanie zakupów online.

6.    Dekoracyjne rośliny doniczkowe

To tradycyjny upominek do nowego mieszkania. Jeśli Twoi znajomi cenią naturę i mają dużo pustej przestrzeni do zagospodarowania, z pewnością ucieszą się z rośliny. Taki dodatek wprowadzi do wnętrza odrobinę zieleni i poprawi jakość powietrza w mieszkaniu. Najlepiej wybierz gatunek, którego pielęgnacja nie sprawi Twoim przyjaciołom przesadnego kłopotu, chyba że są zapalonymi ogrodnikami.

Wybór prezentu do nowego mieszkania dla znajomych lub przyjaciół może być wyzwaniem. W przypadku osób, którym brakuje sprzętów domowych, sprawdzi się robot sprzątający z mopem lub wygodny odkurzacz ręczny. Możesz zdecydować się też na dekoracyjne dodatki, albo kosz prezentowy. Ważne, aby prezent był wyrazem Twoich serdecznych życzeń na nowym etapie ich życia.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz