Artystyczny obraz Browaru B. – plener malarski na 10-lecie

2024-03-29 17:00:54, Q4

20 kwietnia 2024 r. odbędzie się wydarzenie artystyczne z okazji 10-lecia istnienia Centrum Kultury Browar B. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym, rodziny oraz dorosłych na plener malarski. Będzie on miał miejsce na terenie zabytkowego kompleksu budynków dawnego browaru rodziny Bojańczyków. Ideą wydarzenia ma być pokazanie Browaru B. okiem wrażliwego odbiorcy.

Zadaniem uczestników pleneru jest utrwalenie dowolną techniką plastyczną na papierze, piękna detali, fragmentów budynku oraz otaczającego krajobrazu. Plener odbędzie się w pięciu kategoriach. Z każdej z nich Jury wyłoni po trzech zwycięzców, którzy zdobędą nagrody pieniężne. Z dzieł wykonanych na plenerze powstanie wystawa, która zaprezentowana zostanie na zakończenie obchodów 10-lecia „Browaru B.”, w maju.

Aby wziąć udział w plenerze wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do Browaru B. drogą tradycyjną lub elektroniczną do dnia 17 kwietnia 2024 r.

Pełna informacja na ten temat: https://ckbrowarb.pl/artystyczny-obraz-browaru-b-plener-malarski-na-10-lecie-z-nagrodami/

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz