AI w biznesie krok po kroku – Sztuczna Inteligencja w firmie

2024-03-01 10:06:47, Q4

Zapraszamy na kolejne wydarzenie pod nazwą "AI w biznesie krok po kroku – Sztuczna Inteligencja w firmie”. To niezwykła okazja, aby zgłębić tajniki wykorzystania sztucznej inteligencji w prowadzeniu biznesu.

Spotkanie odbędzie się w piątek 15 marca 2024 roku, w godzinach 9:30-12:30, we Włocławskim Centrum Biznesu - Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, przy ul. Toruńskiej 148.

Sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę w dzisiejszym świecie biznesu, zapewniając nowe możliwości, o których dawniej mogliśmy tylko marzyć. W trakcie tego spotkania omówimy, jak krok po kroku wprowadzać AI do działalności firmy, aby przyniosła ona realne korzyści i efekty.

AI nie tylko automatyzuje procesy, ale także umożliwia analizę ogromnych ilości danych, co może być nieocenione dla podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Poznamy również przykłady konkretnych zastosowań sztucznej inteligencji w różnych branżach oraz jak zacząć korzystać z AI, nawet mając ograniczone zasoby finansowe.

Spotkanie będzie nie tylko okazją do zdobycia wiedzy, ale także do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z wartościowej wiedzy prelegenta, zarówno w trakcie prelekcji, jak i w przerwach, podczas swobodnych rozmów networkingowych: „Przyjdźcie przygotowani na interaktywną dyskusję i gotowi na nowe możliwości, jakie otwiera przed nami sztuczna inteligencja w biznesie. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą materiałów promocyjnych swojej firmy - wizytówek, ulotek, czy banerów. Istnieje także możliwość zaprezentowania swojego biznesu na stoisku promocyjnym”.

Wstęp na to inspirujące wydarzenie jest bezpłatny. Link do wydarzenia na Facebooku: https://bit.ly/49z4K7g

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz