Webinarium: „Fundusze europejskie dla firm na szkolenia 2021-2027”

2024-01-12 15:39:13, Q4

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku oraz Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne – webinarium: „Fundusze europejskie dla firm na szkolenia 2021-2027”.

Webinarium odbędzie się 18 stycznia 2024 r. w godzinach 12:30 - 14:00, a skierowane jest do pracodawców i ich pracowników zainteresowanych podwyższeniem posiadanych kwalifikacji lub zdobyciem nowych umiejętności w ramach dofinansowanych szkoleń.
W dobie zmieniającego się świata, szybkiego postępu technologicznego, cyfryzacji koniecznością jest dostosowanie kwalifikacji do potrzeb zmieniających się firm. Fundusze europejskie mogą pomóc w zdobyciu nowych umiejętności poprzez, po pierwsze, tworzenie obszernego instrumentu – Bazy Usług Rozwojowych, strony na której prezentowane są oferty firm szkoleniowych. Po drugie poprzez dofinansowanie wybranych w Bazie Usług Rozwojowych szkoleń lub usług doradczych.

Projekt pt. „Regionalny Fundusz Szkoleniowy” jest kontynuowany w nowej odsłonie. Niektóre rozwiązania w projekcie są jednak inne. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się o zmianach w projekcie.

Pomoc unijna jest udzielana firmom mikro, małym i średnim. Organizatorzy webinarium opowiedzą, jak sięgnąć po te środki.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie na adres e-mail: pife.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 18.01.2024, w treści imię i nazwisko, ew. nazwę firmy, numer telefonu, adres e-mail. Każdy uzyska zwrotne potwierdzenie. Zapisać się można również telefonicznie: 54 235 67 21.

Harmonogram jest dostępny na: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/webinarium-pt-fundusze-europejskie-dla-firm-na-szkolenia-2021-2027/

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz