Skarbiec Fajansu organizuje konkurs na bombkę choinkową z fajansowym motywem

2023-11-23 13:29:48, Q4

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, Interaktywne Centrum Fajansu – Skarbiec Fajansu zaprasza dzieci i młodzież z włocławskich szkół do uczestnictwa w konkursie na najpiękniejsze zdobienie bombki bożonarodzeniowej, inspirowanej motywem fajansu włocławskiego. Celem konkursu jest powrót do tradycji własnoręcznego wykonywania bombek bożonarodzeniowych i promocja fajansu jako dziedzictwa ceramicznego Włocławka i regionu.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie klas I – III szkół podstawowych, uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu bombki choinkowej w formacie przestrzennym dowolną techniką zdobienia (malowanie, wyklejanie itp.). Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do siedziby Skarbca Fajansu pracy plastycznej wraz z formularzem zgłoszeniowym. Prace należy złożyć najpóźniej 8 grudnia 2023 roku. W przypadku prac nadesłanych decyduje data wpływu. W każdej kategorii wiekowej przewidziano po 3 nagrody rzeczowe dla najlepszych prac. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 14 grudnia 2023 r.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: https://ckbrowarb.pl/category/icf/

(Inf. prasowa UM Włocławek)

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz