Śmiertelne potrącenie pieszego w powiecie włocławskim

2023-11-13 12:36:15, Q4

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na DW-265 w gminie Baruchowo. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący samochodem vw potrącił 45-latka, który przechodził w miejscu nieoświetlonym przez jezdnię poza obszarem zabudowanym. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo.

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj (10.11.2023) około godziny 16:30 na drodze wojewódzkiej 265 w miejscowości Kłotno (gm. Baruchowo). Z przeprowadzonych na miejscu czynności wstępnie wynika, że 52-letni kierujący pojazdem vw uderzył w osobę, która przechodziła przez jezdnię z lewej strony na prawą patrząc zgodnie z kierunkiem ruchu pojazdu. VW dostawczy poruszał się od miejscowości Kowal w kierunku Gostynina. W wyniku potrącenia 45-letni mieszkaniec gminy Baruchowo poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący autem w trakcie zdarzenia był trzeźwy. W sprawie tragicznego wypadku prowadzone jest śledztwo, które wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.

(Inf. prasowa KMP Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz