Wielka szansa na wielki sukces

2023-05-20 10:49:33, Q4

Pochodzi z Lubienia Kujawskiego, ale jest mocno związana z Włocławkiem. Jej muzyczną przygodę zapoczątkowało wspólne śpiewanie z babcią, a już jutro stanie przed ogromną „Szansą na sukces”. Alicja Deicka ma szansę na występ na festiwalu w Opolu.

Kiedy staję na scenie to czuję, że jest to moje miejsce na ziemi – mówi wokalistka i nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Swoją przygodę ze śpiewaniem zaczęła w wieku ośmiu lat od szkolnego konkursu. Od tamtej pory lista nagród i wyróżnień wciąż rośnie. Laureatka Grand Prix na Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej, najlepsza w kujawsko-pomorskim w Turnieju Poezji Śpiewanej, jej sukcesy można wymieniać długo. Teraz staje przed szansą na (jak dotychczas) największy.

Po wygranej w odcinku „Szansy na sukces” (gdzie zaśpiewała piosenkę Kasi Cerekwickiej „Bez Ciebie”) zakwalifikowała się do jutrzejszego finału programu. To dla niej niezwykła szansa, bo, jak warto przypomnieć, stawką w tym konkursie jest występ w konkursie „Debiuty” na festiwalu w Opolu. Czy Alicja stanie na scenie amfiteatru podczas Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej ? To zależy od widzów, którzy swoje głosy mogą oddać za pomocą wiadomości sms.
Finał Szansy na sukces już jutro (21 maja) w telewizyjnej Dwójce. Początek o 15:15.

Zapraszamy do oglądania i oddawania głosów na Alicję, a jeśli chcecie poznać ją bliżej, już dziś zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy z młodą wokalistką.

(fot. Alicja Deicka)
 

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz