Uczeń włocławskiej szkoły w Finale XIX edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2022/2023

2023-04-13 07:42:29, Q4.pl

Dziś, 13 kwietnia br. o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu odbędzie się finał XIX już edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2022/2023.

Spośród nadesłanych 45 prac konkursowych z 17 szkół ponadpodstawowych Wojewódzki Komitet Organizacyjny powołany przez Przewodniczącą Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbietę Piniewską zakwalifikował do finału konkursu 10 uczniów, wśród których znalazł się Kosma Markowski uczeń Zespołu Szkół Elektrycznych, Technikum nr 4 we Włocławku.

W finale konkursu uczestnicy zaprezentują swoje prace i odpowiedzą na pytania ich dotyczące zadane przez Wojewódzki Komitet Organizacyjny.

Dodatkowo po raz pierwszy w historii konkursu spośród nadesłanych prac oddzielne jury złożone z członków Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego wyróżni pracę, której problematyka i forma w największym stopniu odzwierciedlały sposób widzenia rzeczywistości oraz jej rozumienia charakterystyczny dla młodej generacji.

Pełna informacja pod adresem: https://sejmik.kujawsko-pomorskie.pl/4216/final-xix-edycji-regionalnego-konkursu-wiedzy-o-samorzadzie-terytorialnym-dla-uczniow

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz