Sala Koncertowa w ZSM coraz bliżej

2023-03-07 14:18:28, Q4

Prace nad salą koncertową w Zespole Szkół Muzycznych dobiegaj końca. Trwają ostatnie roboty budowlane, zaś „strojenie” sali powinno zakończyć się, maksymalnie, w przeciągu kilkunastu tygodni.

Niemal 14 milionów złotych, tyle kosztować będzie całość prac wykonywanych na terenie ZSM i SP nr 12. Całość, bo inwestycja to nie tylko sala, ale także przebudowa otoczenia gmachu, remont sali gimnastycznej, wybudowanie łącznika pomiędzy szkołami czy też wreszcie budowa nowych sal dydaktycznych oraz montaż paneli fotowoltaicznych.

„To inwestycja na którą całe lata czekała społeczność Zespołu Szkół Muzycznych” - przekonuje Krzysztof Kukucki, wskazując, że trwające prace będą wiązały się także ze zmianami dla SP 12:

Dla uczniów Zespołu Szkół Muzycznych uruchomiony zostanie łącznik pomiędzy budynkiem ZSM a SP nr 12, tak by dzieci z Zespołu Szkół Muzycznych nie musiały wychodzić na zewnątrz, idąc codziennie na obiad. W zamian za to SP nr 12 zyskała nowoczesne pomieszczenia, w których znajdzie się świetlica szkolna oraz dwa pomieszczenia dydaktyczne dla klas pierwszych – zapowiada zastępca prezydenta Włocławka.

O ile na oddanie do użytku sali koncertowej przyjdzie jeszcze poczekać, to łącznik, wraz z salami dydaktycznymi i świetlicą zostanie przekazany szkole w najbliższym czasie.

Na jakim etapie są obecnie prace? Zobaczycie w naszej fotorelacji.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz