Przed nami 9. ANWIL Półmaraton Włocławek.

2022-10-04 14:37:12, Q4.pl

9 października 2022 r. odbędzie się kolejna edycja włocławskiego półmaratonu. Już po raz 9 biegacze z całej Polski wyruszą na ulice naszego miasta i będą rywalizować na trasie długości 21,097 km. Start i meta biegu usytuowane są na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.

Trasa biegu wiedzie ulicami Włocławka, ukazując najciekawsze zakątki miasta. Na chwilę obecną zgłoszonych do udziału w zawodach jest 400 biegaczy, a zapisy są nadal otwarte. Włocławski półmaraton to nie tylko zawody dla dorosłych. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych biegaczach. Dla dzieci przewidziano kilka dystansów biegowych dostosowanych do wieku i umiejętności najmłodszych sportowców. Organizatorem 9. Anwil Półmaratonu Włocławek jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra, współorganizatorem Urząd Miasta Włocławek i Ośrodek Sportu i Rekreacji, sponsorem tytularnym wydarzenia jest ANWIL S.A.

Ciesze się że poraz dziewiąty organizowany jest półmaraton we Włocławku. Myślę, że na stałe wpisał się on w kalendarz imprez które odbywają sięw naszym mieście. Anwil jest mecenasem sportu, więc cieszę się że poraz kolejny jesteśmy sponsorem tytularnym – mówi Jarosław Chmielewski, członek zarządu ANWIL S.A.

 

9. Anwil Półmaratonu Włocławek jest współfinansowany ze środków Gminy Miasto Włocławek. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Włocławka na największą imprezę biegową w regionie, natomiast kibiców do aktywnego dopingu naszych biegaczy na włocławskich ulicach. Zapisów dokonywać można bezpośrednio przez stronę internetową, bądź na miejscu w biurze zawodów zlokalizowanym w recepcji Stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Al. Chopina 8 we Włocławku w dniach 8-9 października 2022. Start biegu głównego o godzinie 11:00.

Dodatkowo w dniach 8 i 9 października br. w biurze zawodów zlokalizowanym w recepcji stadionu OSiR odbędzie się zbiórka karmy dla włocławskiego schroniska dla zwierząt. Biegacze biegają i schronisku pomagają. Zapraszamy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny do wsparcia biegowej akcji dla zwierzaków. Pomóżmy przetrwać zimę podopiecznym schroniska.

Wszystkie potrzebne informacje na facebookowej strnie imprezy Anwil Półmaraton Włocławek.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz