PUP dofinansuje Twoją firmę i nie tylko

2022-09-21 13:24:24, Q4.pl

Już od najbliższego poniedziałku, tj. 26 września Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku rozpocznie nabór wniosków na wyposażenie bądź doposażenie stanowiska pracy. W tym przypadku przedsiębiorca może otrzymać 27 tysięcy złotych.

Warunkiem, jaki należy spełnić, aby otrzymać wsparcie z PUP, jest zatrudnienie osoby bezrobotnej na okres minimum 24 miesięcy. Nabór wniosków potrwa do piątku 30 września.

W tym samym czasie prowadzony będzie nabór na przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności. Zainteresowani mogą ubiegać się o wsparcie w wysokości 27 tysięcy złotych. O dotację może ubiegać się osoba bezrobotna zarejestrowana w bazie włocławskiego urzędu pracy.

Ponadto zainteresowany dofinansowaniem, musi przedstawić ciekawy pomysł na własną działalność, który będzie poparty doświadczeniem zawodowym bądź udokumentowanymi kwalifikacjami osoby wnioskującej o dotację.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. (54) 234 00 89 wew. 16 lub 40 osobiście w siedzibie urzędu (I piętro pokój nr 9 i 18).

(Informacja prasowa PUP Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz