Niezwykły jubileusz Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku - wideo i zdjęcia

2022-09-17 07:22:08, Q4

W minioną sobotę odbyły się obchody 75-lecia Zespołu Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej Curie we Włocławku oraz zjazd absolwentów pn. “Spotkanie po latach”. Do Włocławskiego “Chemika” przyjechali absolwenci z całej Polski, a nawet z zagranicy. Publikujemy relację wideo z uroczystości oraz galerie zdjęć.

Jubileusz rozpoczęło uroczyste spotkanie w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku, gdzie odbyły się okolicznościowe wystąpienia zaproszonych gości reprezentujących władze oświatowe, województwa oraz samorządu. Nie mogło zabraknąć również przemówień i wspomnień absolwentów “Chemika” oraz dawnych nauczycieli i kierownictwa szkoły. Warto dodać, że na ten szczególny jubileusz przyjechali goście z wielu miast Polski, oraz z zagranicy. 

 

Po części oficjalnej odbyło się “Spotkanie po latach” - czyli zjazd absolwentów w szkole. Była to okazja żeby jeszcze raz przejść się korytarzami szkoły, odwiedzić dawne pracownie, porozmawiać z kolegami i koleżankami ze szkolnej ławki czy z nauczycielami. Nie mogło zabraknąć również wystawy kronik szkolnych oraz starych fotografii, które przypominały minione lata. Była to wspaniała okazja aby powspominać czas szkoły średniej, który dla wielu był jednym z najważniejszych okresów w swoim życiu. Warto dodać, że w organizację jubileuszu zaangażowali się obecni nauczyciele i uczniowie szkoły, którzy przygotowali poczęstunek w postaci żurku, chleba ze smalcem oraz słodkości. 

 

Zwieńczeniem sobotniego spotkania był Bal Absolwentów, który odbył się Uzdrowisku Jutrzenką w Wieńcu Zdroju. 

 

Szczególne podziękowania kierujemy firm i osób, które wsparły wydarzenie:

 

Toyota Jaworski Auto Włocławek

EKO-OPAS Łukasz Opasik

Grządziel Investment

Selena Wieniec Zdrój

Klub Fitness Forma

Judyta Witkowska Dance Studio

Maciej Mielczarski - Zespół Pieśni i Tańca Kujawy

 

Poniżej publikujemy galerie zdjęć z obchodów oraz relację wideo z uroczystości w Teatrze. 

 

 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarzFatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'file_put_contents(): Only 0 of 174 bytes written, possibly out of free disk space' in /home/maciekq4/domains/q4.pl/public_html/system/classes/kohana/log/file.php:91 Stack trace: #0 [internal function]: Kohana_Core::error_handler(2, 'file_put_conten...', '/home/maciekq4/...', 91, Array) #1 /home/maciekq4/domains/q4.pl/public_html/system/classes/kohana/log/file.php(91): file_put_contents('/home/maciekq4/...', '\n2023-03-21 22:...', 8) #2 /home/maciekq4/domains/q4.pl/public_html/system/classes/kohana/log.php(184): Kohana_Log_File->write(Array) #3 /home/maciekq4/domains/q4.pl/public_html/system/classes/kohana/session.php(378): Kohana_Log->write() #4 [internal function]: Kohana_Session->write() #5 {main} thrown in /home/maciekq4/domains/q4.pl/public_html/system/classes/kohana/log/file.php on line 91